LED pinnavalgusti ESSEN MINI GU10, valge/kuld
LED siinivalgusti ESSEN MINI on modernse disainiga valgusdioodpirni GU10 kasutav sisustusvalgusti, mis lubab luua koduses keskkonnas julgeid ja värskendavaid stiililahendusi. Valgusti valgusvihu suunda saab muuta 350° ja 90°.
Võimalik on valida pirni GU10 võimsuse ja värvsustemperatuuri vastavalt soovile.
Valgustil on kuldne sisemus. Sama tooni sisemusega rõngas eraldi soetatav.
Pirni maksimaalne lubatud võimsus 15W!
NB! Pirn ei kuulu komplekti!
Kasutuskohad: Äripinnad, Eluruumid, Kohvikud, Restoranid, Siseruumid| Värv | valge/kuld |
| Materjal | Alumiinium, PVC |
| Mõõdud | Ø55x223mm |
| Sokkel | GU10 |
| IP klass | IP20 |
| Võimsus (W) | 15 |
| Sisendpinge (V) | 220-240V |
| Sagedus | 50-60Hz |
| Dimmerdus | Pirni põhine |
| Energiaklass | G |
| Töötemperatuur | 0°C ... +40°C |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Sertifikaadid | CE, RoHS |
| Garantii | 2 aastat |
| Bränd | ForteLED |
| Datasheets ESSEN mini | Lae fail alla |
Sarnased tooted
Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.










