Valguslahendused

Üle 100 000 toote on kohe laos saadaval, tänu millele saame võimaldada kiire tarne. Pakume personaalset lähenemist ja mitmekülgseid lahendusi igal etapil.

Omame pikaajalist koostööd tuntud ettevõtetega, sealhulgas Furgner, Denim Dream, Tommy Hilfiger, Weekend ja Rademar. Meil on mainekad koostööpartnerid ka Lätis, Leedus, Poolas, Saksamaal ja Itaalias.

Võta ühendust
üle 600 teostatud lahenduse
13 000 meetrit paigaldatud siini
Valgustite remondi- ja hooldustööd
Äri- ja kodupindade lahendused
Korrektne ja kvaliteetne paigaldus

Kuidas saavutada ideaalseid valguslahendusi?

Ideaalse valguslahenduse teostamiseks tuleb võtta arvesse ruumi omapärad ning sellega kaasuvad võimalikud murekohad. Nendest lähtuvalt on võimalik leida parim valguslahendus, mille saavutamiseks on hea silmas pidada järgmisi aspekte:

 • Mis on ruumi otstarve?
 • Kui kõrge on lagi?
 • Kas ruum on mõeldud mõjuma ergutava või rahustavana?
 • Millised toonid ja materjalid on ruumis domineerivad?
 • Kes ruumi kasutavad?
Millest koosneb personaalne valguslahendus teenus?

Personaalse valguslahenduse loomisel lähtume alustavalt alati iga inimese ning ruumi vajadusest. Peale päringu esitamist alati alustame kas kohtumise või telefonivestlusega, kus esitame küsimusi esmavajaliku informatsiooni saamiseks. Vestlusele järgneb soovi korral külastus ka objektile, kus saame täpsemalt teada ruumi isepärad - milline on sisekujundus, palju tuleb ruumi loomulikku valgust, milliseid materjale on kasutatud, ning mis on ruumi tegelikud vajadused tehniliste teostuste kohapealt.

Kas teostate ka erilahendusi?

Jah! Kuna me toodame enamus oma valgusteid ise, siis oleme juba teostanud mitmeid erilahendusi ja disaine oma äri-ja eraklientidele. Kaasame kliendi selliste lahenduste puhul iga detaili puhul. Lahenduste puhul oleme avatud eri soovide ja mõtete osas - siiani pole ükski mõte liiga lennukas olnud!

Kas teostate ka paigaldusteenust?

Jah! Paigalduse hind ja aeg oleneb mitmest erinevast faktorist - palju on tarvis teha ümber töid, palju kulub lisamaterjale ja kus asub ka paigalduse objekt? Paigaldusi teostame peamiselt argipäeviti tööajal ning hinna määrab pigem materjali kulu kui aeg. Vajadusel ja erikokkuleppel suuremate objektide puhul oleme teostanud paigaldusi ka töövälisel ajal.

Kas pakute ka lihtsalt konsultatsiooni teenust?

Jah, kui kliendi soov on lihtsalt saada nõu ja abi oma ruumide disainimisel siis saame ka sellega teid aidata. Konsultatsioon on tasuta kui ostate meie käest tooted. Toodete mitte ostmisel on konsultatsiooni eest tasu al. 25€.

Meie kliendid
 • Heinar Põldma

  Papalamp OÜ on olnud Põldma Kaubandus AS-i (Denim Dream) hea koostööpartner aastast 2016. ForteLED-i tooted valgustavad kõiki Denim Dreami kauplusi üle terve Baltikumi.

 • Nele

  Olen äärmiselt tänulik kiire tagasiside vestluse eest.
  Esmakordselt kodu sisustades on olnud soovitused, millele ise ei ole osanud tähelepanu pöörata.
  Jätkan kindlasti valikutega Forteled esindusest.

 • Ailiki

  Tere! Oli tore teha teiega koostööd. Lampidega oleme rahul. Tookord osad tooted mis reklaamidel näha olid ei olnud saadaval, kuid siiski sai lahendus väga hea.

 • Hanno

  Kõik oli hea – teenindus, tooted ja palju kaasamõtlemist aitas alati.

Arutame pikemalt?

Oled planeerimas uut valgustuslahendust kaubanduspinnale või koju? Võta ühendust meie spetsialistidega ning küsi julgelt nõu.