Siinid

Voolusiinid ehk siinid on valgustus meetod, mille korral siinivalgustid kinnitatakse adapteriga siini külge. See erineb elektrijuhtmete juhtimisest üksikutesse valgustite voolutoidetesse. Siine saab paigaldada lagedele või seintele, pikisuunas allapoole taladele või risti üle. Kõrgete lagede puhul on võimalik kasutada siinide alla toomiseks trosskinnitus-komplekte. Siinid on jätkatavad vastavalt vajadusele ja piisab ainult ühest toitekaablist, mistõttu säästate aega ja paigalduskulu.

Loe veel >>
Filter
Milline siin sobib mulle?

Siini valikul tuleb arvestada esmalt ruumi kasutusotstarvet ning ruumi kõrgust. Oleneb ka milliste omadustega valgusteid soovite oma ruumis kasutada. Ruumi kõrguse poolest alla 3m lagede puhul piisab 1-faasilistest siinidest, üle 3m soovitame juba valida 3-faasilised siinid.

Kui palju siine on mul vaja?

Siinide kogus oleneb voolupunktist, ruumi suurusest ning kuhu soovite valgusteid suunata. Siinide abil saate viia valgustuse just sinna kohta kuhu te seda soovite, ning mida rohkem on siine seda rohkem on võimalik valgusega mängida. Siinide kogused pakume välja planeeringu ning soovide põhjal.

Kas siine on võimalik lõigata?

Jah, siine on võimalik lõigata sobivasse pikkusesse.

Lisateavet meie siinide, nende tellimise ja paigalduse kohta leiab siit: Kasulik info

You've just added this product to the cart: