Valgustid

LED valgustid

LED valgustite valikust leiad valgusteid nii koju kui ärikasutuseks.

Meie kõik valgustid on üles ehitatud LED tehnoloogia baasil. Võimalik on valida valgusdiood mooduliga ja GU10-pirniga valgustite vahel. Mõlemal juhul on tegu kvaliteetse tootega, millel on pikk eluiga ja madal energiatarve.

Loe veel >>
Filter
LED sisustusvalgustid

Üha enam populaarsust koguvad LED sisustusvalgustid, mis muudavad iga siseruumi stiilseks ja omanäoliseks. Meie LED sisustusvalgustite valikust leiad siini-, magnet siini-, süvis-, lae-, seina, ripp-, välis-, paneel-, ja lineaarvalgusteid. Kui vajad abi valgustite valikul, siis kirjutage hinnapäringusse ruumi kasutuse eesmärk ja pindala. Aitame Sul leida parima valguslahenduse.

LED valgustid kaubandus- ja tööpinnale

Meie LED valgustid sobivad ideaalselt toodete ja eksponaatide esiletoomiseks ning valgusküllase keskkonna loomiseks kauplustes, muuseumites, galeriides, näidistesaalides, salongides, hotellides, kontorites, ladudes, tööstusruumides jm. Meie valikust leiad siini-, magnet siini-, süvis-, lae-, seina, ripp-, välis-, paneel-, lineaar-, toru- ja tööstusvalgusteid.

Miks valida LED valgusti?

Kvaliteetne LED tehnoloogia tagab valgustitele pika eluea ja madala energiakulu. Lisaks sobivale valgustile saab valida ka erinevate värvsustemperatuuride vahel - et magamistuba saaks olla mõnusalt sume meeleolu loomiseks ja et kodukontor oleks erksa valgusega parimate töötulemuste saavutamiseks. Meie pakutavate valgustite värvsustemperatuur on piirides 2700–6000 K. Valgustite alumiiniumkorpus on kaetud kuumakindla pulbervärviga, mis tagab nende vastupidavuse.

Kuidas valida LED valgustit?

LED valgusti valimisel tuleb silmas pidada eelkõige ruumi otstarvet, suurust ning atmosfääri, mida soovite luua. Nende kriteeriumite järgi saab teha valikud valgusti värvsustemperatuuri, paigutusvõimaluste, valgustuse vajaduse ning süsteemi kohta. Kui näiteks magamistuppa sobiks sooja ja hubase valgusega sisustusvalgusti, siis kontori või kaupluste valgustamiseks sellest kaugeltki ei piisaks ning tuleks vaadata hoopis näiteks siinivalgustite poole.

Lisateavet leiate meie kodulehelt, vt Kasulik info. Seal leidub nii tehnilist infot kui ka nippe ja ideid siinivalgustite, siinide, nende paigalduse ja paigutuse kohta.

You've just added this product to the cart: