Siinivalgustid

LED siinivalgustid sobivad ideaalselt valgusküllase keskkonna loomiseks ning toodete ja eksponaatide esiletoomiseks. Kvaliteetne LED tehnoloogia ja vastupidav alumiiniumkorpus tagavad valgusti pika eluea ja madala energiakulu.

Loe veel >>
Filter
Mis on LED siinivalgusti?

LED tehnoloogial põhinevad energia- ja kulusäästlikud siinivalgustid on laialt kasutusel. Valgustid asetsevad lakke kinnitatud siinidel, mis võimaldab nende paigutust muuta, neid lisada ja eemaldada vastavalt vajadusele. Meie tooted on valgusvihu nurgaga 15°/24°/38°/60°. Lisaks on valikus ka reguleeritava valgusvihuga siinivalgustid. Saadaval on erineva võimsusega valgustid värvsustemperatuuriga 2700–6000 K. Siiniadapterit on võimalus valida kas 1-faasilise või 3-faasilise siini jaoks.

Milline LED siinivalgusti sobib mulle?

Kaubandus- ja äripindadele mõeldud LED siinivalgustid sobivad ideaalselt toodete ja eksponaatide esiletoomiseks. Suurtele, kaubanduslikele pindadele sobivad nii 1-faasilised kui 3-faasilised siinid. Kodukasutusse ning väiksemate ruumide valgustamiseks sobivad paremini 1-faasilised siinid.

Anname oma klientidele 3–5-aastase tootjagarantii. Kõigi valgustite jaoks on saadaval varuosad ja parandusteenus.

Lisateavet LED valgustite, nende tellimiste ja paigalduse kohta leiab siit: Kasulik info

You've just added this product to the cart: