LED seinavalgusti CATRINA MÕÕK 14W, 4000K, 820lm, 120°, 900x60x100mm, must
Hind
Hindadele lisandub KM 24%
70.90€ (87.92€ KM-ga)
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Tootekood:
Kasutuskohad: Eluruumid, Galeriid, Hotellid, Kohvikud, Koridorid, Restoranid, Siseruumid
| Värv | must |
| Materjal | Alumiinium, PC |
| Mõõdud | 900x60x100mm |
| Sokkel | Integreeritud LED |
| IP klass | IP20 |
| Võimsus (W) | 14 |
| Sisendpinge (V) | 185-240V |
| Sagedus | 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Dimmerdus | Ei |
| Luumen | 820 |
| Valgusti efektiivsus (lm/W) | 58 |
| Energiaklass | E |
| Valgustemperatuur | 4000K |
| LED eluiga | 20 000h |
| Töötemperatuur | -20°C... +65°C |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Bränd | Master LED |
Sarnased tooted
Otsid uusi valgusteid?
Võta ühendust
Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.









