UFO Highbay Light Solis, võimsus valitav 150-200W vahel, 4000K, 150lm/W, 120°, 1-10V DIM, must
Hind
Hindadele lisandub KM 24%
74.20€ (92.01€ KM-ga)
Kasutuskohad: Äripinnad, Kaubanduspinnad, Tööstuspinnad
| Värv | must |
| Materjal | Alumiinium, PVC |
| Mõõdud | Ø300x176mm |
| Sokkel | Integreeritud LED |
| IP klass | IP65 |
| Valgusvihu nurk | 120° |
| Võimsus (W) | 200 |
| Sisendpinge (V) | 100-277V |
| Pingemuundur | Sosen |
| Sagedus | 50Hz |
| PF | >0.95 |
| CRI | >80 |
| Dimmerdus | 1-10V |
| LED moodul | SMD2835 |
| Luumen | 30000 |
| Valgusti efektiivsus (lm/W) | 150 |
| Energiaklass | D |
| Valgustemperatuur | 4000K |
| LED eluiga | 50 000h |
| Töötemperatuur | -40°C...+40°C |
| Paigaldusviis | Riputatav |
| Sertifikaadid | CE, RoHS |
| Garantii | 5 aastat |
| Bränd | RMS Lighting |
| HB-SOLIS datasheet | Lae fail alla |
Sarnased tooted
Otsid uusi valgusteid?
Võta ühendust
Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.








