LED rippvalgusti RIM 36W, Ø600mm, 3000K, 120°, must
Avasta Maytoni RIM seeria valgustid. Sellele kollektsioonile on omane kettakujuline ornament disain koos hubase taustakumaga.
Valgustemperatuur on 3000K ning võimsus 36W.
Kasutuskohad: Äripinnad, Eluruumid, Galeriid, Hotellid, Kaubanduspinnad, Kohvikud, Koridorid, Muuseumid, Näidiste saalid, Restoranid, Siseruumid| Värv | must |
| Materjal | Alumiinium |
| Mõõdud | Ø600x1200mm |
| Sokkel | Integreeritud LED |
| IP klass | IP20 |
| Valgusvihu nurk | 120° |
| Võimsus (W) | 36 |
| Sisendpinge (V) | 220-240V |
| Sagedus | 50Hz |
| CRI | 80 |
| Dimmerdus | Triac DIM |
| Energiaklass | G |
| Valgustemperatuur | 3000K |
| Paigaldusviis | Pinnapealne, Riputatav |
| Garantii | 3 aastat |
| Bränd | Maytoni |
| Datasheet Pendant luminaire Rim 36W-M | Lae fail alla |
Sarnased tooted
Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.








