Aiavalgusti GRAZIE maasse torgatav GU10, IP44, must
Maasse paigaldatavad aiavalgustid on ideaalne lahendus igale väliüritustele. Piisab valgusti maasse torkamisest ja selle suunamisest sobivasse kohta. GRAZIE‘t on lihtne paigaldada, kuna sellel on 1,5 meetri pikkune pistikuga toitejuhe.
Valgusti on varustatud GU10 pesaga, mis võimaldab kasutajal valgusallika võimsust ja värvustemperatuuri vastavalt individuaalsetele vajadustele ja eelistustele valida.
Pirni maksimaalne lubatud võimsus 20W!
| Värv | must |
| Materjal | Alumiinium, Klaas |
| Mõõdud | Ø60x96mm |
| Sokkel | GU10 |
| IP klass | IP44 |
| Võimsus (W) | 15 |
| Sisendpinge (V) | 220-240V |
| Sagedus | 50-60Hz |
| Dimmerdus | Pirni põhine |
| Töötemperatuur | -20°C...+35°C |
| Paigaldusviis | Maasse torgatav |
| Sertifikaadid | CE, EAC |
| Bränd | GTV |
| Grazie Datasheet | Lae fail alla |
| Grazie instructions | Lae fail alla |
Sarnased tooted
Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.





