Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemine

Isikuandmeid töötleb Papalamp OÜ, Reg. nr. 14058428; Harjumaa, Tallinna linn, Vabaõhukooli tee 98-3 12015; Telefon (+372) 569 00198; Email: info@forteled.ee.

Kasutatavad isikuandmed

  • Ees- ja perekonnanimi;
  • Telefoni number;
  • E-mail;
  • Kaupade ja teenuste maksumus.

 

Isikuandmete töötlemise eesmärk

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi.

Kui esitate meile päringu või broneerite veebilehe kaudu aja teenuse saamiseks, töötleme Teie isikuandmeid ainult Teie päringule vastamise eesmärgil või Teile teenuse broneerimiseks.

 

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil (teenuse osutamine). Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

 

Vastuvõtjad, kellele info edastatakse

Isikuandmed edastatakse müügiga seotud agendile. Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress. Isikuandmed edastatakse teenusepakkuja poolt osutatavale raamatupidajale.

 

Turvalisus ja andmete ligipääs

Isikuandmeid hoitakse Elkdata serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Juurdepääs isikuandmetele on ettevõtte töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada ettevõtte veebilehe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust. Veebileht rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest. Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub ettevõtte ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

 

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

Isikuandmetega saab tutvuda ja muuta müügiesindaja vahendusel.

 

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest e-posti teel.

 

Säilitamine

Andmeid säilitatakes raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.
Ostuajalugu säilitatakse kolm aastat. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.
Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

 

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust ostutehingut teostanud agendiga e-posti teel.
Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

 

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub müügiesindaja vahendusel.

 

Küpsiste kasutamine

Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat veebilehitsemise kogemust ning teenust. Mõned meie kasutatavad küpsised on veebilehe toimimiseks hädavajalikud ja teisi kasutatame veebisaidi kasutamise kohta teabe (statistika) kogumiseks, et saaksime muuta saidi teile mugavamaks ja kasulikumaks. Mõned küpsised on ajutised ja kaovad brauseri sulgemisel, teised on püsivad ja jäävad teie arvutisse mõnda aega. Kasutame ka turundusküpsiseid, mida kasutatakse külastajate jälgimiseks erinevatel veebisaitidel. Kasutame neid eesmärgiga kuvada reklaame, mis on konkreetse kasutaja jaoks asjakohased ja köitvad.

Mõned küpsised on saidi funktsionaalsuse jaoks hädavajalikud, samas kui teisi kasutatakse jõudluse ja teie kasutuskogemuse parandamiseks või teile asjakohaste reklaamide ja toodete kuvamiseks.

Rangelt vajalikke küpsiseid kasutame selleks, et: veebisait töötaks korrektselt; pidada meeles, mis on teie päringukorvis, millisel alamlehel olite viimati (navigeerimise jaoks) või kui kaugel olite päringu esitamisega.

Funktsionaalseid küpsiseid kasutame selleks, et: veebisait oleks visuaalselt korrektne

Statistika küpsiseid kasutame selleks, et: jälgida, analüüsida veebisaidi kasutust ning teha parendusi (kasutajasõbralikkus, toimivus, kiirus)

Turunduslikke küpsiseid kasutame selleks, et: edastada infot kolmandatele osapooltele (Meta ja Google), et näidata teile relevantseid reklaame

Rangelt vajalikke ega funktsionaalseid küpsiseid ei saa välja lülitada. Kõiki teisi küpsiseid saate. Küpsiste eelistusi saate muuta hüpikakna kaudu, mis avaneb lehte külastades. Seadistusi saate muuta igal ajal all paremas nurgas asuva nupu kaudu, mis avab taas hüpikakna.

Saate muuta küpsiste lubamist ka läbi oma seadme või veebilehitseja. Küpsiseid saate kustutada oma seadmest veebilehitseja või seadme sätete kaudu.

Infot seadmest küpsiste lubamise või nende kustutamise kohta leiate iga brauseri ja seadme kohta siit https://www.aboutcookies.org/.