Alumiiniumprofiil 3m, süvistatav 24.7x7mm, hõbe, jääklaasi katte ja otsakorkidega

TELLIMISEL
Hind

12.90

Hindadele lisandub KM 22%
Tarneaeg: 1 nädal
Tootekood:
HB-24.7X7WCM/05-738/SH

Saadaval järeltellimisel

Seda tüüpi profiile kasutatakse disainilahendustes erilise interjööri loomiseks. LED-ribale sisseehitatud alumiiniumprofiil võimaldab ühendada puitlaastplaati ja kipsplaati, mille ühendusalasse on paigaldatud LED-riba. Sisseehitatud profiili saab asetada pinnatasapinnast kõrgemale või paigaldada samale tasapinnale. Eripäraks on ka serv, mis katab tekkinud pragude piirkonna ebatasasusi. Sisseehitatud LED-ribaprofiili kasutatakse sageli köögi- ja söögitubade valgustamisel. Samas ei paista LED-riba pinnast kõrgemale, vaid on sellesse maetud (näiteks kapivalgustus). See jätab mulje, et objektid ise helendavad seestpoolt.

Alumiiniumprofiili kasutatakse LED-riba valguse hajutamiseks, pikendades seeläbi kordades selle kasutusiga!

LED-profiili saab kasutada nii dekoratiiv- kui ka põhivalgustuseks.

Komplekti kuulub klaas, otsakatted 2 tk., kinnitused 2 tk.
Profiili paigaldamiseks – võite kasutada sobivat liimi, kahepoolseid kleeplinte, kruvisid või spetsiaalseid kinnitusklambreid.

Kasutuskohad: Äripinnad, Eluruumid, Galeriid, Hotellid, Kaubanduspinnad, Kohvikud, Koridorid, Muuseumid, Näidiste saalid, Niisked ruumid, Restoranid, Siseruumid, Välistingimused
Värv hõbe
Materjal Alumiinium, Klaas, metall, Jääklaas
Mõõdud 3000x24.7x7mm
IP klass IP20
Paigaldusviis Süvistatav
Garantii 2 aastat
Bränd Visional
Otsid uusi valgusteid?

Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.

Võta ühendust