Alumiiniumprofiil 3m, süvistatav 41,6x20mm, IP65, hõbe, katte ja otsakorkidega

TELLIMISEL
Hind

44.00

Hindadele lisandub KM 22%
Tarneaeg: 1 nädal
Tootekood:
HB-41.6X20W/05-735/SH

Saadaval järeltellimisel

Seda tüüpi profiili saab kasutada nii sise- kui ka välistingimustes. LED-teibi sisseehitatud alumiiniumprofiil võimaldab ühendada sillutuskive, plaate, kivi, puitlaastplaate ja kipsplaate, mille ühenduskohta LED-teip on paigaldatud. Sisseehitatud tüüpi profiili saab asetada pinna tasapinnast kõrgemale või paigaldada samale tasemele. Eripäraks on ka serv, mis katab tekkinud pragude piirkonna ebatasasusi. Sisseehitatud LED-ribaprofiili kasutatakse sageli köögi- ja söögitubade valgustamisel. Samas ei paista LED-riba pinnast kõrgemale, vaid on sellesse maetud (näiteks kapivalgustus). See jätab mulje, et objektid ise helendavad seestpoolt.

Alumiiniumprofiili kasutatakse LED-riba soojuse hajutamiseks, pikendades seeläbi kordades selle kasutusiga!

LED-profiili saab kasutada nii dekoratiiv- kui ka põhivalgustuseks.

Komplektis on klaas ja 2 otsakatet.
Profiili paigaldamiseks – võite kasutada sobivat liimi, kahepoolseid kleeplinte, kruvisid või spetsiaalseid kinnitusklambreid.

Kasutuskohad: Äripinnad, Eluruumid, Galeriid, Hotellid, Kaubanduspinnad, Kohvikud, Koridorid, Muuseumid, Näidiste saalid, Niisked ruumid, Restoranid, Siseruumid, Välistingimused
Värv hõbe
Materjal Alumiinium, Klaas, metall
Mõõdud 3000x41.6x20mm
IP klass IP65
Paigaldusviis Süvistatav
Garantii 2 aastat
Bränd Visional
Otsid uusi valgusteid?

Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.

Võta ühendust