Kangasjuhe lapik, Lumet ECM39 Punane-valge, IP44

LAOS
Hind

5.80

Hindadele lisandub KM 22%

Lumet System on lahendus, mis on loodud spetsiaalselt aedade, terrasside ja rõdude valgustamiseks! Neid eredates toonides kaableid on võimalik kasutada ka siseruumides, loomaks efektseid valguslahendusi.
Valige mitu meetrit Vertigo HD-kaablit teil on tarvis ja looge oma valguskett, lisades vajalikud tarvikud.  Kaabel mis on kaetud puuvillase Candy Cane ECM39 kangaga on kvaliteetne ja kulumiskindel, ning mis annab ainulaadse HD-efekti, mis näib olevat detailides käsitsi maalitud. Värviliste ja läbipaistvate niitide seguga annab see hämmastava ja vaimustava lõpliku tekstuuri, mis on nii ergas kui ka samal ajal täpselt määratletud. Vertigo niiskuskindlate kaablite kogu sai inspiratsiooni suurepärase Alfred Hitchcocki samanimelise klassikalise põneviku kunstiteostest.

Kas soovite seda kasutada väljas?
Lumet-süsteemi komponentide lisamise abil saate luua oma kohandatud valgusketi:
– Schuko pistik
– Konks
– E27 soklid
– E27 soklile mõeldud pirnid

Lisateenusena loome teile valgusketi! Teie saate valida värvid, mõõdud ning detailid ja meie loome teile valgusketi täpselt vastavalt teie soovidele!

Lisaks leidub meie valikus ka juba valmis olevaid valguskette!

Tänu oma ainulaadsetele värvidele ja täiesti kohandatavale detailidele muudavad valgusketid teie suveõhtute atmosfääri maagiliseks: saate paigutada konksu- ja soklid sinna, kuhu soovite ja kuhu neid tegelikult vajate!

Kas soovite seda kaablit siseruumides kasutada?
Looge oma eriline valguslahendus, lisades puitkomponendid Filé süsteemist:
– Viimistletud harukarp, mida ei pea peitma.
– E27 soklid
– Seinakinnitid
– E27 sokliga pirnid
Tänu oma struktuuri paindlikkusele aitab iga kaabel teil oma seintele ja / või lagedele suurepäraseid kompositsioone kujundada, lisades teie valguslahendusse veelgi rohkem loovust.

Tähelepanu! Valguskett tuleb kokku panna lisavarustuse ja lambipirnidega, mida mõlemat müüakse eraldi.
Kaablit müüme meetri kaupa.

Tärkas mõte? Kirjutage meile ja räägime võimalustest veel lähemalt!

Kasutuskohad: Äripinnad, Eluruumid, Galeriid, Hotellid, Kaubanduspinnad, Kohvikud, Muuseumid, Näidiste saalid, Restoranid, Siseruumid, Välistingimused
Värv punane, valge
Materjal H05RNH2-F Neopreen, Puuvill, Vask
Mõõdud 13,5x5,5mm
IP klass IP44
Sisendpinge (V) 220-240V
Töötemperatuur -40°C ... +60°C
Sertifikaadid CE, IMQ-HAR, RoHS
Garantii 2 aastat
Bränd Creative Cables
Otsid uusi valgusteid?

Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.

Võta ühendust