LED rippvalgusti BERGEN 15W, 3000K, UGR19, Ø75x152mm, IP65, must
LED rippvalgusti BERGEN on võluva disainiga, kus valgusti matt must välispind koos oma läikiva musta siseosaga tekitab mõnusa atmosfääri Sinu koju.
Valgusti kaabli pikkus on 1m.
Kasutuskohad: Eluruumid, Galeriid, Hotellid, Kaubanduspinnad, Kohvikud, Koridorid, Muuseumid, Näidiste saalid, Restoranid, Siseruumid| Värv | must |
| Materjal | Alumiinium, PVC |
| Mõõdud | Ø75x152x1000mm |
| UGR | <19 |
| Sokkel | Integreeritud LED |
| IP klass | IP65 |
| Valgusvihu nurk | 40° |
| Võimsus (W) | 15 |
| Sisendpinge (V) | 220-240V |
| Pingemuundur | Flicker free |
| Sagedus | 50-60Hz |
| PF | 0.97 |
| CRI | 80 |
| Dimmerdus | Ei |
| LED moodul | Bridgelux COB |
| Luumen | 1330 |
| Valgusti efektiivsus (lm/W) | 89 |
| Energiaklass | F |
| Valgustemperatuur | 3000K |
| LED eluiga | 50 000h |
| Töötemperatuur | -20°C... +40°C |
| Paigaldusviis | Riputatav |
| Sertifikaadid | CE, RoHS |
| Garantii | 2 aastat |
| Bränd | ForteLED |
Kokkusobivad tooted
-
-20%

Laos
LED pinnavalgusti BERGEN 10W, 3000K, UGR19, IP65, Ø75x100mm, valge/kroom
Algne hind oli: 36.90€.29.52€Current price is: 29.52€. (36.60€ KM-ga) -
-20%

Laos
LED pinnavalgusti BERGEN 15W, 3000K, UGR19, IP65, Ø75x152mm, valge/kroom
Algne hind oli: 37.50€.30.00€Current price is: 30.00€. (37.20€ KM-ga)
Sarnased tooted
Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.





