Välisrippvalgusti ERDA E27, Ø300x1500mm, IP54, valge
Hind
Hindadele lisandub KM 24%
100.00€ (124.00€ KM-ga)
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Tootekood:
Valgusti on E27 pirni põhine. Pirni maksimaalne lubatud võimsus 30W!
NB! Pirn ei sisaldu hinnas!
Kasutuskohad: Eluruumid, Galeriid, Hotellid, Kaubanduspinnad, Kohvikud, Koridorid, Niisked ruumid, Siseruumid, Välistingimused| Värv | valge |
| Materjal | PVC |
| Mõõdud | Ø300x1500mm |
| Sokkel | E27 |
| IP klass | IP54 |
| Võimsus (W) | 20 |
| Sisendpinge (V) | 220-240V |
| Sagedus | 50Hz |
| Dimmerdus | Pirni põhine |
| Töötemperatuur | -40°C ... +50°C |
| Paigaldusviis | Riputatav |
| Garantii | 2 aastat |
| Bränd | Maytoni |
| O594PL-01W Datasheet | Lae fail alla |
| O594PL-01W Instructions | Lae fail alla |
Sarnased tooted
Otsid uusi valgusteid?
Võta ühendust
Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.










