Rippvalgusti Diamant 7W, 2700K, 806lm, 360°, Triac DIM, 210x200mm, must
Rippvalgusti Diamant on moderne E27 sokliga valgusti.
Aegumatu disainiga Diamant kuppel imiteerib teemant lõiget, mis tänu oma mängulisele vormile sobitub hästi erinevat stiili ruumidesse.
Võimalus tellida teist värvi kaabliga – küsi lisa!
Kasutuskohad: Äripinnad, Eluruumid, Kohvikud, Restoranid, Siseruumid| Värv | must |
| Materjal | Alumiinium |
| Mõõdud | 210x200mm |
| Sokkel | E27 |
| IP klass | IP20 |
| Sisendpinge (V) | 220-240V |
| Sagedus | 50-60Hz |
| Dimmerdus | Pirni põhine |
| Energiaklass | E |
| Töötemperatuur | 0°C ... +40°C |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Sertifikaadid | CE, RoHS |
| Garantii | 2 aastat |
| Bränd | Creative Cables |
Kokkusobivad tooted
Sarnased tooted
Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.













