Rippvalgusti HARTHA, GU10, Ø53x300mm, valge
Rippvalgusti HARTHA on GU10
Kasutades erineva pikkusega valgusteid või kaableid saab valgustitega mängleva kergusega luua ruumi mõnusa atmosfääri.
Valgusti kaabel on 1m ning seda saab soovi korral lühendada või vahetada hoopis pikema kaabli vastu, andes seeläbi võimaluse kasutada valgusteid nii kõrgemate kui ka madalamate lagede puhul.
Pirni maksimaalne lubatud võimsus 35W!
| Värv | valge |
| Materjal | Alumiinium |
| Mõõdud | Ø53x300mm |
| Sokkel | GU10 |
| IP klass | IP20 |
| Võimsus (W) | 15 |
| Sisendpinge (V) | 220-240V |
| Sagedus | 50-60Hz |
| Dimmerdus | Pirni põhine |
| Energiaklass | G |
| Töötemperatuur | 0°C ... +40°C |
| Paigaldusviis | Riputatav |
| Sertifikaadid | CE, RoHS |
| Garantii | 2 aastat |
| Bränd | ForteLED |
Kokkusobivad tooted
Sarnased tooted
Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.













