UFO Highbay Light Solis, võimsus valitav 100-150W vahel, 4000K, 150lm/W, 120°, 1-10V DIM, must
LED tööstusvalgusti UFO Highbay Light Solis sobib kuni 15 m kõrgetesse lao- või tööstusruumidesse. Valgusti on varustatud kvaliteetse LED tehnoloogiaga ja kõrgete ruumide jaoks sobiva optikaga ning sobib ka nõudlikesse kohtadesse tänu vastupidavale korpusele.
LED tööstusvalgusti UFO Highbay Light Solis asendab suurepäraselt vana tüüpi energiakulukaid tööstusvalgusteid.
Valgusti on varustatud turvatrossiga.
Kasutuskohad: Äripinnad, Kaubanduspinnad, Tööstuspinnad| Värv | must |
| Materjal | Alumiinium, PVC |
| Mõõdud | Ø255x162mm |
| Sokkel | Integreeritud LED |
| IP klass | IP65 |
| Valgusvihu nurk | 120° |
| Võimsus (W) | 150 |
| Sisendpinge (V) | 100-277V |
| Pingemuundur | Sosen |
| Sagedus | 50Hz |
| PF | >0.95 |
| CRI | >80 |
| Dimmerdus | 1-10V |
| LED moodul | SMD2835 |
| Luumen | 22500 |
| Valgusti efektiivsus (lm/W) | 150 |
| Energiaklass | D |
| Valgustemperatuur | 4000K |
| LED eluiga | L70B10 >102000h |
| Töötemperatuur | -40°C...+40°C |
| Paigaldusviis | Riputatav |
| Sertifikaadid | CE, RoHS |
| Garantii | 5 aastat |
| Bränd | RMS Lighting |
| HB-SOLIS datasheet | Lae fail alla |
Sarnased tooted
Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.









