Rippvalgusti Ghostbell E27
Rippvalgusti Ghostbell on ideaalne industriaalse stiili armastajatele.
Väiksemat mõõtu metallvõrguga kuppel mis sobib modernsete ruumide valgustamiseks. Soovitame kasutada Ghostbell kuplit koos Edisoni dekoratiivpirnidega, loomaks maheda valguslahenduse.
Valgusti koosneb metallvõrk kuplist, E27 soklist, kangasjuhtmest 1,15m ning metall lae rosetist.
Kangasjuhtme ja sokli tooni on soovi korral võimalik muuta.
Kasutuskohad: Äripinnad, Eluruumid, Kohvikud, Restoranid, Siseruumid| Värv | must |
| Materjal | Alumiinium |
| Mõõdud | 125x170mm |
| Sokkel | E27 |
| IP klass | IP20 |
| Sisendpinge (V) | 220-240V |
| Sagedus | 50-60Hz |
| Dimmerdus | Pirni põhine |
| Energiaklass | G |
| Töötemperatuur | 0°C ... +40°C |
| Paigaldusviis | 1F siin, 3F siin, Pinnapealne |
| Sertifikaadid | CE, RoHS |
| Garantii | 2 aastat |
| Bränd | Creative Cables |
Kokkusobivad tooted
Sarnased tooted
Kas te plaanite uut valgustuslahendust kaupluseruumidesse või koju? Võtke ühendust meie spetsialistidega ja küsige julgelt nõu.







